KONST / Litografier / Färglitografi 16697047
nr 1669 7047
Joakim Allgulander
(f. 1965), Sverige
Signerad, numrerad 44/180, "Prora Inn". Färglitografi. Bladets mått: 60x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x49 cm
måndag 16 december 2024
kl 19:14:35
Joakim Allgulander
Läs mer om Joakim Allgulander